Soft Kaplama İzmir’de sektörler arasında hızla yükselmeye devam eden ve İzmir gibi Türkiye’nin birçok şehrinde büyük ilgi gören hizmetlerimizden bir tanesidir. Ana merkezi Almanya’da olmasıyla birlikte Avrupa ve Orta doğu ülkelerinde, Türkiye’nin dört bir yanında sunduğu bütün hizmetler ile Real Gold, soft kaplama boya konusunda da rakipsiz ve birinci sırada olmaya devam ediyor.

Dilediğiniz renklerde ve istediğiniz boyutta sorunsuz ve kaliteli görüntüyü yakalayabilmek artık Real Gold sayesinde hayalden gerçeğe dönüşüyor. Yaptırdığınız soft kaplama boya işleminden sonra sökülmesi, parlaklığının gitmesi, canlılık vermemesi, aşınma yapması veya atma yapabileceği gibi korkularınızı ortadan kaldırıyoruz.

İster yeşil ister kırmızı ister mavi ister sarı ister siyah veya beyaz fark etmeksizin istediğiniz her renk seçeneğinde boyut sorunu yaşatmadan sizlere hayalinizdeki hizmeti veriyoruz. Dilediğiniz ürün, malzeme, alan, araç içi, araç dışı, ev eşyası, banyo gereçleri gibi ihtiyacınız doğrultusunda soft kaplama restorasyon, boya çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Soft boya kaplama bayilik hizmetlerimiz içinde gönül rahatlığı ile bizimle iletişime geçebilir bu sayede bizimle çalışma imkanı yakalayabilirsiniz.