Soft Kaplama Ankara gibi Türkiye’nin birçok şehrinde yürüttüğümüz hizmetlerimizden bir tanesidir. Soft kaplama sayesinde araç içi, araç dışı, araç tuş takımları, kapı kolları, direksiyon, torpido, vites, ev eşyaları, banyo takımları, zeminler, büyük küçük fark etmeksizin istediğiniz her boyutta ve istediğiniz her renkte özel malzemeler ve makinalar ile gerçekleştirdiğimiz en çok tercih edilen kaplama hizmetlerimizden biridir.

Kaplama sektöründe birbiri ile bağdaşmayan ve yalan yanlış verilen fiyatların aksine Real Gold müşterilerine en uygun fiyat garantisini sunar. Hem en kaliteli hizmeti sunarak, hayaliniz doğrultusunda ilerleyerek, şıklığı ve zarafeti bulunduğunuz ortama getirir iken sizleri maliyetten de kar elde ettirir.

Soft kaplama hizmetimizde kullandığımız boya, inceltici, sertleştirici, vernik gibi en kaliteli malzemeler, araçlar, ekipmanlar ve en iyi makinalar sayesinde yaptığımız her işi sorunsuz ve ilk gün ki gibi yeni haline geri getiriyoruz.

Asla sökülme, yıpranma, aşınma veya kalkma yapmayan soft kaplama artık Real Gold sayesinde hayal değil gerçek oluyor. Hem bu rakipsiz hizmeti alabilir hem de fiyattan kar elde edebilirsiniz. Real Gold’ da müşteri memnuniyetinin yanı sıra maliyet memnuniyeti de öncelikler arasında gelmektedir.

Soft kaplama yaptırmak istediğiniz her ürünün, alanın, eşyanın, arabanın, araba içi kullanım alanlarının ve takımlarının boyutunu ve boyutunun getireceği fiyat sorununu dert etmenize gerek yok. Çünkü Real Gold yaptığı çalışmalarda boyut fark etmeksizin her boyuta özel bir uygun fiyat garantisi vermektedir.

Yaptığımız her hizmete fiyat garantisi verdiğimiz gibi soft kaplama fiyat içinde sizlere garanti veriyoruz.  Yaptırdığınız iş sonrasında fiyat karşılaştırması yaptığınızda pişmanlık duymayacağınız ve en uygun fiyat garantisini en kaliteli hizmet ile birleştirebileceğiniz ve bu sayede memnuniyetinizi ikiye katlayabileceğiniz bir süreci sizler için büyük bir özenle tasarladık.

Sizde Real Gold ile tanışıp en mükemmel hizmeti ve fiyat tablosunu alabilirsiniz. Rahatlıkla istediğiniz her boyut için bizimle iletişime geçebilir ve bizimle ilerleme, hayalleri somuttan soyuta geçirme fırsatını yakalayabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti şirketimiz için çok kıymetlidir. Siz memnun iseniz bizde memnunuz.