Soft kaplama İstanbul gibi Türkiye’nin dört bir yanında en çok tercih edilen kaplama çeşitidir. Soft kaplama ile yürütmekte olduğumuz her hizmet için şirketimiz tarafından bayilik verilebilmektedir. İster Real Gold adını kullanarak ister de kendi marka adınız altında bizimle çalışarak müşterilerinize kaliteli hizmeti sunma imkânı bulabilirsiniz.

Verdiğimiz bayilik sonrasında kalitenin adresi olan şirketimiz ile çalışarak çalışmalarınızı büyütebilir ve geliştirebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet poliçelerimizi dikkate alarak bayilik şartları doğrultusunda size bizimle ilerleme imkânı sunuyoruz.

Her zaman en iyisini yapma isteğimizi hiçbir zaman kaybetmiyoruz. Sunduğumuz en iyi, en kaliteli makine, malzeme, laboratuvar ortamı, ham madde, araçlar sayesinde siz değerli bayiliklerimizin de bu çatı altında bizimle büyümesi için her zaman en uygun çalışma ortamını hazırlıyoruz.

Merkezimiz Almanya’da olup Avrupa ve Orta Doğu ülkelerinde, Türkiye’nin birçok şehrinde Real Gold sizlere soft kaplama, krom kaplama, altın kaplama, sulu desen kaplama, PVD metalize kaplama gibi hizmetlerimizi severek, üstesinden en iyi şekilde gelerek, herkesin bıraktığı işi sorunsuz tamamlayarak, kaliteden ödün vermeyerek, her hizmete garanti vererek, maliyetten kar ettirerek tamamlıyoruz.

Bizimle çalışmak isteyen siz değerli firmalarında bir bu kadar özen ve emek göstererek müşterilere hizmet vereceğini bilmek bizleri gururlandırmaktadır. Kolayca bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Yaptığımız hizmetlere tam anlamıyla bir bütün olarak ele alabilmeniz ve sorunsuz hizmet garantisini verebilmeniz amacıyla geçmiş olduğunuz eğitim ve kurslar Real Gold için büyük bir önem taşımaktadır. Kaliteli makine tedariki, boya kalitesi, ham madde kalitesi ve üretimi, gelişmiş laboratuvar ortamları konusunda şirketimiz kadar özenli ve dikkatli olabilmeniz büyük ölçüde önemlidir.

Yaptığınız hizmetlerden gösterdiğiniz özenle birlikte sosyal medya gelişimi ve yansıtılışı, kurulan iletişimler ve her hizmet için doğru bilgi Real Golda’da sorunsuz devam etmesini istediğimiz bir diğer unsurdur.

Rakipsiz, tek ve her hizmetine garanti verebilen şirketimiz Soft Kaplama ile rahatlıkla iletişime geçerek bizlerle geleceğe doğru her gün daha çok büyüyerek, dünya genelinde en iyi sıralarda yer alarak kaplama sektörüne imza atabilirsiniz.